ЗДО №3 комбінованого типу Дубенської міської ради
Рівненська область, Дубенський район

Правила поведінки здобувачів освіти

П Р А В И Л А

ПОВЕДІНКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

В ЗДО №3 ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

     Правила поведінки здобувачів освіти ЗДО №3 Дубенської міської ради розроблені на основі Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Статуту закладу дошкільної освіти №3.

      Дотримання даних правил є обов’язковим для усіма категоріями

 (вихованці усіх вікових груп та їхні батьки) з моменту прийому до дошкільного навчального закладу.

      Спільно з сім'єю заклад бере участь у виховання малюка, тому так важливо, батькам виконувати  правила  прийняті в закладі.

 

 1. До закладу слід приводити та забирати дитину, в установлений режимом роботи час: з 7.30 до 18.00, чергова група – до 19.30, щоденно, крім вихідних та святкових днів. Приводити або забирати дитину в дитячий садок повинні повнолітні члени родини. Неповнолітні (діти до 16 років) не мають права забирати дитину з дошкільного закладу. У непередбачуваних домашніх ситуаціях необхідно заздалегідь повідомляти вихователів групи,що дитину приведуть  чи заберуть пізніше вищезазначеного часу.
 2. Батьки повинні передати вихователю дитину «із рук в руки», а ввечері, забрати дитину у вихователя безпосередньо. Уразі, коли батьки не в змозі особисто забрати малюка, вони повинні повідомити про це вихователю
 3. Приводити дитину до садка потрібно чисту та здорову, охайно одягнену відповідно до сезону. Для дітей/, які йдуть в групу раннього віку, особливо увагу слід звернути на прищеплення вдома навичок самообслуговування.
 4. Дитячий одяг має бути вільним,з натуральних тканин. Взуття має відповідати розміру ноги, легко зніматися і взуватися.
 5. Одяг малюка повинен мати чіткі орієнтири «перед-спинка», а також зручну для одягання горловину чи застібку. Бажано, щоб на одязі був хоча ю один карман для носової хустинки.
 6. Для створення комфортних умов перебування дитини в закладі необхідно мати не менше двох комплектів змінної білизни. В теплу пору року – носки, підколінки. Обов'язкова наявність піжами для денного сну.
 7. Щоб уникнути випадків травматизму батькам слід ретельно перевіряти вміст карманів в одязі дитини на наявність небезпечних предметів : ножиці,ножі,булавки,голки,цвяхи,проволока,дрібні іграшки,дзеркальця,скляні флакони,намистинки,ґудзики тощо.
 8. У разі відсутності дитини в закладі з різних причин слід обов’язково повідомляти вихователя групи або медичну сестру.
 9. Відчислення дитини з закладу проводиться в разу пропущених дитиною двох місяців без поважних причин та несвоєчасної оплати батьками за перебування дитини в дошкільному закладі.
 10. Батькам або особам ,які їх заміняють категорично забороняється давати дітям та приносити в групу продукти харчування.
 11. Не рекомендуємо одягати дітям ювелірні прикраси , давати з собою цінні речі та коштовні іграшки. Адміністрація закладу, педагогічний та обслуговуючий персонал не несе відповідальність за ювелірні прикраси, які носіть діти.
 12. До педагогів групи, працівників закладу, незалежно від віку, слід звертатися на Ви, по імені та по батькові. Конфлікти,спірні ситуації необхідно вирішувати за відсутності дітей. Якщо ви не змогли вирішити будь яке  спірне питання з педагогами групи, зверніться до керівника закладу.
 13. Не з'ясовуйте відношення з педагогами та обслуговуючим персоналом у присутності дітей. Будьте взаємовічливі.

    

Логін: *

Пароль: *